In the kitchen

Hello girls! Dette outfit er anderledes og virkelig råt – nederdelen er et MUST, da den både kan styles til byen og til hverdag. Dette outfit vil være klassisk til byen også synes jeg alligevel det adskiller sig, i og med at nederdelen er så speciel. Stilletterne er intet mindre end fantastiske, selvom de er ret høje – så er der faktisk en fornøjelse at gå i, og der skal altså noget til, for at det bliver det – når vi er i disse højder ;-)
I morges, da jeg vågnede var jeg så træt! Kender I de dage, hvor man bare er sådan, I just wanna stay in bed – ALL day! Sådan havde jeg det virkelig, og det første min mor spurgte mig om i morges, da hun så mig var også ‘er du syg?’ hihi! Det var jeg så ikke, bare ekstremt træt – men hvad der skulle vise sig, var at mit første modul var aflyst, så jeg drog tilbage i sengen og kunne nyde en time mere under dynen. Dette var virkelig en morgen, der tog en deeejlig drejning! Jeg synes forresten også man kan mærke at det er koldere og mørkere om morgenen og aftenen for den sags skyld, det er vildt så hurtigt tiden går – synes lige sommeren er startet!
・Bodystocking of laces・Skirt w. studs ・ Public Desire heels ・
Hvornår kommer dit indlæg omkring hvilke produkter du bruger til dit hår? Du har lovet det i flere måneder, men lader til det aldrig kommer, hvilket er rimelig skuffende :/